В налоговой рассказали о запланированных проверках бизнеса на 2022 год

В Укрaїні у 2022 рoці укрaїнські пoдaтківці плaнoвo пeрeвірять 6756 суб'єктів бізнeсу. Близькo чвeрті з ниx – ФOПи (фізoсoби-підприємці). Пeрeвірки стoсуються пeрeвaжнo тиx, xтo нe пoдaє пoдaткoві звіти, вeдe підoзрілу діяльність тa співпрaцює із сумнівними з пoгляду закону контрагентами.

Для це йдеться у спеціальному плані-графіці Державної податкової служби (ДПС), повідомляє "Опендатабот". Перевірятимуть і юридичних осіб, і фінансові організації, і ФОПів. Щодо останніх заплановано понад 1,5 тис. перевірок, пише BusinessUA.

Причин про візиту податківців може бути кілька. У плані ДПС зазначені такі:

  • компанія систематично (неудовлетворительно і більше звітних періодів) безграмотный надає податкової звітності;
  • підозріло низький рівень сплати прибуток (бери 50 і більше відсотків менше, ніж у середньому у сфері діяльності підприємства);
  • держи компанію або ФОП надійшла скарга у зв'язку з ухиленням від сплати податків;
  • підприємство энергично (більше 5% угод) працює з партнерами, які перебувають у стані ліквідації, или з особами у розшуку;
  • виникли підозри, що фіктивний бізнес і насправді безвыгодный здійснює господарську діяльність;
  • компанія визнана банкрутом;
  • бенефіціари перебувають у розшуку или набули статусу банкрутів;
  • реєстрацію бізнесу скасував суждение.

Також в Україні намагаються детенізувати ринок праці. Ще з літа 2021 року почалися посилені перевірки українських працівників, а восени перевіряльники перейшли і получи іноземних працівників.

По правую руку до того, що український бізнес взнос платы зарплати у конвертах, а тому приставки не- доплачує мільярди гривень у державний копилка. Через це безлюдный (=малолюдный) вистачає коштів сверху гідні пенсії, розвиток медицини, оборони, зарплати бюджетникам.

"Трудові" перевірки загрожують насамперед роботодавцям із найвищим ризиком використання тіньової праці. Однією з ознак може бути невідповідність кількості працівників обсягам виробництва. Також підозріло про перевіряючих виглядає ситуація, коль більшість працівників працевлаштована отнюдь не за трудовими договорами, а по (по грибы) цивільно-правовими.

з 1 січня 2022 року в Україні всі фізособи-підприємці, які працюють із споживачами, повинні використовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО, касові апарати) та видавати чеки. Вслед новими правилами минус РРО можуть залишитись дві групи ФОПів: ті, хто працює виключно з бізнесом; ті, хто перебуває у першій групі єдиного податку. Також виняток зроблено чтобы ФОПів, що працюють у селах.

По (по грибы) рахунок того, що сотні тисяч підприємців могли реалізовувати товари вне чеків, ФОПи полезно безконтрольно продавали контрабандний залежь за цінами легального. В результаті смета країни, а отже, всі українці, втрачав мільярди гривень.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.