Артроз та інші захворювання СНЩС

Патології скронево-нижньощелепного суглоба досліджує гнатологія. Лікування можна отримати у вузького спеціаліста – гнатолога, який працює у стоматологічній клініці. Він займається встановленням діагнозу, лікуванням, складанням терапевтичного плану для ортодонта, стоматолога-протезиста тощо.

Лікування у гнатолога: перевірена клініка

У стоматологічній клініці Prioritet приймають досвідчені спеціалісти, які можуть пролікувати карієс, виконати комплекс з протезування, хірургічні втручання. Одним з популярних фахівців є гнатолог. Детально про його роботу – на порталі https://prioritetdent.com.ua/ortodontija/funkcionalnaja-stomatologija-gnatologija/. Лікування розпочинається з консультації, опитування пацієнта. До спеціаліста звертаються хворі, у яких є проблеми з роботою скронево-нижньощелепного суглоба, неправильним прикусом.

У кабінетах київської стоматології виконують всі необхідні процедури, суворо дотримуються правил лікування, гігієнічних вимог. Карта з маршрутом, який допоможе дістатися клініки, розміщена на сторінці https://prioritetdent.com.ua/. Тут приймають маленьких та дорослих пацієнтів, допомагають пролікувати складні випадки, зберегти зуб чи покращити посмішку.

З якими симптомами звертаються до гнатолога

Зазвичай пацієнтами стають ті, хто скаржиться на:

  • біль під час жування,
  • неприємні відчуття при позіханні,
  • клацання чи хрускіт при відкриванні рота,
  • больовий синдром у щелепному суглобі тощо.

Після аналізів та обстеження фахівець встановлює діагноз та призначає лікування. Це може бути неінвазійне втручання, протезування, терапія за допомогою корегувальних пристроїв.

Артроз скронево-нижньощелепного суглоба

Така патологія, як свідчать результати фахових досліджень, частіше діагностується у жінок.

Іноді проблема з суглобом виникає у немовлят, які під час пологів зазнали травми. Причиною артрозу у переважній кількості випадків є травмування через різкі рухи, спортивні навантаження, удари, нещасний випадок. Іноді патологію спричиняє відсутність більшості зубів (у поважному віці), інфекційні захворювання, порушення обміну речовин, збій ендокринної системи.

Сучасні методи лікування

Головною метою терапії є усунення болю та дискомфорту, відновлення естетичного вигляду обличчя, зупинення руйнування суглобів щелепи. Для цього пацієнту призначають спеціальну гімнастику та фізіопроцедури, ліки для зменшення запалення. У важких випадках потрібне хірургічне втручання та встановлення імпланту (якщо потрібно замінити суглоб чи його частину).

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.